WEST LOOP

Dokonalá termoska

je nyní skutečností

Úchvatný design, který udělal termosku West Loop nejúspěšnějším modelem mezi termoskami CONTIGO® a jednu z nejoblíbenějších vakuových termosek světa. Vícevrstvý lak, který vždy ladí s barvou tlačítka AUTOSEAL® a inovované víko se zámkem ovládání, to jsou hlavní devizy modelu West Loop. Pokud vyžadujete ty nejlepší dostupné izolační vlastnosti a exkluzivní styl, který nelze přehlédnout, pak je West Loop pro vás jednoznačnou volbou. Nápoj uchová teplý po dobu až 4 hodiny, studený až 12 hodin. Dostupná v lesklé i matné verzi povrchové úpravy. West Loop lze doplnit sítkem na čaj.


Objem: 16 oz (cca 470 ml)

Použité materiály: lakovaná nerezová ocel (u nerez modelu pouze nerezová ocel), ušlechtilé termoplasty a elastomery (bez BPA)

Barevné provedení: Earl Grey, švestková, Biskajský záliv, matná černá, červená, latte, malinová, mandarinková, monacká modř, nerezová, matná tmavošedá

Vstupte

POZOR!

Lahve CONTIGO nejsou určeny pro transport vroucí tekutiny, vlivem jejích přirozených vlastností a chování v uzavřeném prostoru by při manipulaci s lahví mohlo dojít k opaření. Láhev vždy naplňujte pouze tekutinou v teplotě vhodné pro konzumaci.