WEST LOOP

Dokonalá termoska

je nyní skutečností

Úchvatný design, který udělal termosku West Loop nejúspěšnějším modelem mezi termoskami CONTIGO® a jednu z nejoblíbenějších vakuových termosek světa. Vícevrstvý lak, který ladí s barvou tlačítka AUTOSEAL®, a inovované víko se zámkem ovládání, to jsou hlavní devizy modelu West Loop. Pokud vyžadujete ty nejlepší dostupné izolační vlastnosti a exkluzivní styl, který nelze přehlédnout, pak je West Loop pro vás jednoznačnou volbou. Nápoj uchová teplý po dobu až 4 hodiny, studený až 12 hodin. Dostupná v lesklé i matné verzi povrchové úpravy. West Loop lze doplnit sítkem na čaj.


Objem: 16 oz (cca 470 ml)

Použité materiály: lakovaná nerezová ocel (u nerez modelu pouze nerezová ocel), ušlechtilé termoplasty a elastomery (bez BPA)

Barevné provedení: Earl Grey, švestková, Biskajský záliv, matná černá, červená, latte, malinová, mandarinková, monacká modř, nerezová, matná tmavošedá, ledová, růžová

Vstupte

POZOR!

Lahve CONTIGO nejsou určeny pro transport vroucí tekutiny, vlivem jejích přirozených vlastností a chování v uzavřeném prostoru by při manipulaci s lahví mohlo dojít k opaření. Láhev vždy naplňujte pouze tekutinou v teplotě vhodné pro konzumaci.